joomla templates top joomla templates template joomla

Dzisiaj otwarcie pierwszej Biedronki w Warlubiu. Z okazji otwarcia specjalne promocje dla mieszkańców

info: materiał prasowy/Biedronka włącz . Opublikowano w Warlubie wiadomości

 
Nowoczesna, wygodna, ekologiczna i z łatwym dojazdem do Autostrady Bursztynowej A1 – to najważniejsze cechy pierwszej Biedronki w miejscowości Warlubie. Już od 6 listopada okoliczni mieszkańcy mogą cieszyć się wysokiej jakości produktami w codziennie niskich cenach. Na klientów w związku z otwarciem czekają specjalnie przygotowane okazje.
 
Placówka Biedronki przy ul. Starogardzkiej to pierwszy sklep tej sieci w Warlubiu. Ten nowy obiekt wolnostojący posiada salę sprzedaży o powierzchni ok. 645 m2, 4 kasy i wygodny parking dla zmotoryzowanych klientów mieszczący 24 pojazdy (w tym 2 miejsca przeznaczone są dla osób z niepełnosprawnościami). Na odwiedzających czeka lada tradycyjna, w jej ofercie można znaleźć około 100 rodzajów starannie wybranych wędlin, serów oraz mięs. Istnieje też możliwość hermetycznego zapakowania produktów i mielenia mięsa.
 
 
Obiekt w Warlubiu jest przyjazny środowisku ze względu na zastosowanie energooszczędnego oświetlenia LED oraz zamontowanie regałów chłodniczych wykorzystujących gaz CO2. O starannie dobrany asortyment i obsługę klientów zadba 17 świetnie przeszkolonych pracowników placówki. Sklep czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22, w niedziele handlowe placówka otwarta będzie od 8 do 20.
 
Nowa placówka sieci Biedronka umożliwi dokonywanie komfortowych zakupów mieszkańcom Warlubia i okolic praktycznie na miejscu, bez konieczności przemieszczania się do odleglejszych miejscowości. Szczególnie serdecznie polecam i zachęcam do skorzystania z bogatej oferty lady tradycyjnej, którą nasi klienci doceniają szukając znanych im smaków mięsa, wędlin i serów.
 
 
Z okazji otwarcia firma przygotowała specjalne promocje dla mieszkańców miejscowości. W pierwszym tygodniu otwarcia – od 6 do 14 listopada - można liczyć na świetne okazje cenowe, np. banany w cenie 1,99 zł za kg lub kultowa Czekolada Alpen Gold Nussbeisser za jedyne 2,99 zł przy zakupie dwóch sztuk. Proszek do Prania E 2,47 kg kupić można za 12,99 zł za sztukę w przypadku zakupu dwóch​.  
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież