joomla templates top joomla templates template joomla

Ciężarówka "staranowała" na autostradzie pod Warlubiem stojący na pasie ruchu samochód ciężarowy i stojący przed nim samochód osobowy. Kierowca w stanie ciężkim trafił do szpitala

Agencja Informacyjna eReporter24.pl włącz . Opublikowano w Warlubie wiadomości

Załadowana ciężarówka wjechała w samochód ciężarowy zatrzymany na pasie ruchu w związku z innym zdarzeniem drogowym. Kierujący nią 31 –latek trafił do szpitala w stanie ciężkim
 
We wtorek 3 kwietnia po godz. 20.30 dyżurny świeckiej jednostki Policji odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie A1 w miejscowości Bąkowo. Uczestniczyły w nim trzy pojazdy, w tym dwa samochody ciężarowe i osobówka. 
 
 
31-letni mężczyzna mieszkaniec  okolic Konina kierując pojazdem ciężarowym marki Renault z naczepą  jadąc w kierunku Torunia z nieustalonych przyczyn wjechał w zatrzymany na jego pasie ruchu inny pojazd ciężarowy i z impetem przesunął go oraz stojącego przed nim osobowego Peugota na przeciwny pas ruchu, uszkadzając bariery energochłonne. 
 
 
Pojazdy te zatrzymały się na pasie ruchu w związku z innym zdarzeniem drogowym.  Były oświetlone, a miejsce oznakowane jako miejsce wypadku drogowego.
 
 
W skutek zdarzenia dwie osoby przewieziono do szpitala w Grudziądzu. Kierujący ciężarowym Mercedesem znajduje się w stanie ciężkim.
 
Ruch odbywał się płynnie, jednak z uwagi na utrudnienia w kierunku Łodzi zorganizowany został objazd drogą nr 214 do drogi krajowej nr 91, natomiast w kierunku Gdańska czynny pozostał jeden pas ruchu. 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież