joomla templates top joomla templates template joomla

Żurawski: Prochu nie wymyślę

sport24.pl włącz . Opublikowano w Euro 2008 - Polska

- Doznałem urazu, nie wiem czy poważnego, wszystko wykażą badania. Bardzo możliwe, że to naciągnięcie mięśnia. Już wcześniej miałem problemy z tym miejscem, ale przed meczem było ok - poinformował napastnik reprezentacji Polski, Maciej Żurawski po meczu z Niemcami (0:1).

Komentarz: Okrutna porażka Szwajcarów

sport24.pl włącz . Opublikowano w Euro 2008 - faza grupowa

Morale reprezentacji Szwajcarii sięgnęły dna po porażce z reprezentacją Czech. Piłka nożna okazała się znowu okrutna. Przegrali ci, którzy powinni wygrać, a co najmniej zremisować.

Ballack: Mecz z Polską będzie bardzo ważny

sport24.pl włącz . Opublikowano w Euro 2008 - Polska

Kapitan reprezentacji Niemiec apeluje do kolegów z drużyny o koncentrację od pierwszego meczu mistrzostw. Nie trzeba chyba przypominać, że Euro 2008 drużyna Joachima Loewa zainauguruje pojedynkiem z Polską.
 

Leo przeprasza Niemców

sport24.pl włącz . Opublikowano w Euro 2008 - Polska

Leo Beenhakker przeprosił w imieniu reprezentacji Polski za zdjęcie z ostatniej strony "Super Expressu", która ukazała się w środowym wydaniu gazety, na której selekcjoner trzymał obcięte głowy Michaela Ballacka i Joachim Loewa.

Krzynówek: Wszyscy powinni się nas obawiać

sport24.pl włącz . Opublikowano w Euro 2008 - Polska

- Nie ma w nas żadnego stresu. Wiemy, że mecz z Niemcami zbliża się wielkimi krokami i adrenalina będzie rosła z dnia na dzień.
Na razie jednak atmosfera jest bardzo dobra - mówi na trzy dni przed meczem z Niemcami Jacek Krzynówek.

Lewandowski: Nie mamy koszmarów

sport24.pl włącz . Opublikowano w Euro 2008 - Polska

Mariusz Lewandowski według opinii polskich ekspertów ma szansę stać się jednym z odkryć Euro 2008.
Były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel stwierdził, że rozpoczynające się w sobotę mistrzostwa Europy będą należały do pomocnika Szachtara Donieck.

Błaszczykowski nie zagra na Euro!

sport24 włącz . Opublikowano w Euro 2008 - Polska

Reprezentant Polski, Jakub Błaszczykowski nie zagra na Euro 2008. Pomocnika Borussii Dortmund wyeliminowała z gry kontuzja. Jego miejsce w 23-osobowej kadrze zajmie napastnik Herthy Berlin, Łukasz Piszczek. Z taką też prośbą zwróciła się polska federacja do UEFA, która powinna uwzględnić zmianę w składzie Polaków.